GNK Dinamo Záhreb:

Livakovič – Ademi, Bočkaj, S. Ristovski, Drmič, Tolič, Theophile, Baturina, Perič, Menalo, Oršič

(Zagorac - Špikič, Petkovič, Emreli, Lauritsen, Ljubičič, Mišič, Rukavina, Štefulj)

FC Spartak Trnava:

Takáč (46. Vantruba) – Koštrna (77. Boledovič), Štetina (60. Čurma), Tumma, Mikovič (71. Kozak) – Iván (46. Azevedo), Procházka (60. Oseni), Savvidis (46. Bukata), Štefánik (77. Karhan), Yusuf (71. Olejník) - M. Ristovski (46. Boateng)

ŽK: Yusuf

Polčas: (1:3)

Od úvodných minút zápasu Dinamo Záhreb – Spartak Trnava nastúpili na ihrisko bratia Ristovskí, každý v inom drese. Milan na hrote trnavského útoku, jeho starší brat Stefan na pravej strane obrany chorvátskeho mužstva.

Prvú strelu na bránku mali v 5. min Chorváti, keď sa po rýchlom brejku dostal k zakončeniu hlavou Oršič, ale lopta skončila v Takáčovom náručí. Na opačnej strane sa do dobrej pozície dostal Yusuf, ale Theophile mu ju zblokoval do bočnej siete. Veľkú príležitosť mal v 20. min Drmič, keď mu Oršič vrátil spätnú loptu z pozície, keď už všetci čakali, že bude za čiarou. Drmič ostal sám pred Takáčom, ale ten ho skvelo vychytal. Miliónpercentnú šancu zahodil v 25. min Štefánik, ktorého našiel milimetrovým centrom pred bránkou Koštrna, lopta mu pristála na nohe priamo v päťke, ale brankár ju ešte na čiare zachránil. Zakrátko sa pekným sólom z pravej strany blysol Iván, prekľučkoval sa až do šestnástky, kde ho Perič fauloval a M. Ristovski premenil pokutový kop. Hneď po rozohratí obral Yusuf na polovici jedného z hráčov o loptu a postupoval spolu s Ristovskim a Ivánom na jediného stopéra. Rozhodol sa vystreliť, no trafil iba obrancu, od ktorého sa lopta odrazila na hranice šestnástky, odkiaľ ju Štefánik rezolútne napálil do siete. Znížiť mohol po šikovnej prihrávke Drmiča Ademi, ktorý hlavičkoval úplne voľný pred Takáčom, ale trnavský brankár výborne zasiahol. Trnavčanom hneď potom vyšiel ukážkovo brejk, keď Ristovski z ľavej strany pohotovo našiel na pravej strane šestnástky úplne voľného Koštrnu, ktorý si loptu prehodil na ľavačku a rutinérsky prekonal gólmana po tretíkrát. Zníženie prišli ešte do polčasu, keď Drmič išiel do súboja s Takáčom, ten loptu neudržal a Menalo ju poslal do odkrytej siete, hoci Trnavčania čakali, že sa bude pískať faul. V záverečnej minúte po rohu hlavičkoval Tolič, ale Štetina na čiare zachránil a strelu M. Ristovskeho spoza pokutového územia chytil brankár.

Druhý polčas mal diametrálne iný obraz ako ten predošlý. Dinamo doň vstúpilo aktíve a jeho hráči určovali tempo hry. Hneď na polčasu však predviedli Trnavčania peknú akciu, Boateng našiel pred bránkou voľného Azeveda, ale zbytočne si loptu zastavoval a nevystrelil. Trest prišiel v podobe krásnej individuálnej akcie Petkoviča, ktorý sa sám v šestnástke prekľučkoval až pred Vantrubu, ktorému nedal šancu. O niečo podobné sa pokúšal stredom aj Mišič, ale tentoraz mu Tumma v poslednej chvíli strelu zblokoval. Vyrovnanie mal na kopačke Emreli, ktorý zakončoval peknú kombináciu Záhrebu, ale netrafil bránku. Azevedo v 78. min hlavou priťukol Bukatovi loptu na strelu z prvej, ten sa do lopty aj oprel, ale trafil iba stred bránky, kde bol brankár. V závere Dinamo pritlačilo v snahe aspoň vyrovnať, čo sa mu napokon aj podarilo po peknej narážačke a krížnej strele Emreliho. Rozhodnúť mohol v nadstavenom čase Olejník, no na zadnej tyčke nedočiahol dobre zahraný priamy kop Bukatu.