NK Maribor:

1. polčas: Pridgar - Milec, MItrovič, Watson, SIkošek – Žugelj, Makoubou, Repas, Brnič – Baturina, Božič

2. polčas: Bergsen – Mutavčič, Pihler, Šostarič, Šturm, Koderman, Guerrico, Vipotnik, Antolin, Maher, Sirk

FC Spartak Trnava:

1. polčas: Vantruba – Koštrna, Čurma, Tumma, Mikovič – Iván, Štefánik, Procházka, Bukata, Kozak – Olejník

2. polčas: Kamenár – Boledovič, Čurma, Tumma (64. Benovič), Bolaji – Azevedo, Karhan, Savvidis, Oseni, Yusuf – Boateng

Polčas: (2:1)

Trnavčanom nevyšiel úvod zápasu, keď v 5. min najskôr Procházka dvakrát dobre zasiahol a získal loptu, ale potom ju v snahe posunúť spoluhráčovi prihral presne na nohu Baturinovi, ktorý mal zoči-voči Vantrubovi veľa času a priestoru, aby pohodlne otvoril skóre. Zakrátko mohlo byť aj 2:0, keď Brnič našiel presným centrom na zadnej tyčke Božiča, ale ten zblízka iba opečiatkoval konštrukciu bránky.

Prvá vydarená akcia Spartaku vyšla v 27. min, keď po pressingu získal loptu Iván, Koštrna hľadal centrom Olejníka, ale tomu chýbali takmer na čiare centimetre. Z následného roku sa však odrazená lopta dostala k Procházkovi, ktorého pri strele fauloval jeden z domácich a Alex Iván z nariadenej penalty vyrovnal. Nerozhodné skóre však netrvalo dlho a po akcii na ľavej strane sa pohotovou strelou k vzdialenejšej žrdi blysol Brnič a Vantruba na ňu nedosiahol. V 33. min mohol po ďalšom rohu znova vyrovnať Čurma, ktorý si pekne našiel center hlavou, ale lopta sa od tyčky odrazila späť pred čiaru.

Druhý polčas sa hral prakticky nový zápas, keďže obaja tréneri masívne striedali cez prestávku. Domáci tréner Karanovič vymenil kompletnú jedenástku, Gašparík nechal len stopérsku dvojicu, pričom iba Čurma odohral celý zápas. Krátko po začiatku vyšla Trnavčanom pekná akcia s africkým rukopisom. Yusuf sa pekne uvoľnil ešte na svojej polovici v strede ihriska, vysunul na ľavom krídle Oseniho, jeho pohotovú strelu ešte Bergsen vyrazil, ale Boateng mu ju vrátil do siete. Po hodine hry prepadli spartakovci na pravej strane, Vipotnik mal čistú šancu, ale skvele ho vychytal Kamenár. Trnavským brankár sa blysol aj v samom závere, keď pohotovým zákrokom vychytal samostatný nájazd Vipotnika a zápas sa tak skončil nerozhodným výsledkom, hoci šancu mali aj Trnavčania. Yusufa však pri Azevedovej prihrávke z pravej strany prikryla dvojica stopérov a sťažili mu zakončenie.