FC Spartak Trnava B - juniori: Strapák - Otrísal, Cíferský (C), Juhás, Hrebík - Nidhal (46. Magdolen), Oravec, Mihálik (58. Tomovič) - Sedlák, Bangai (69. Gombala), Čeredničenko

Vlčej - Mihalík, Špivák ​

​​Diváci:

180​​​

Polčas: 0:0

Zverenci Mariána Šarmíra si zaistili barážovú miestenku štyri kolá pred koncom súťaže. O troch bodoch rozhodol z pokutového kopu Filip Tomovič.

Tréner Marián Šarmír mohol po zranení využiť aj služby Filipa Tomoviča. Z hlavného mužstva sa k tímu pripojili brankár Matej Strapák a stredopoliari Matej Oravec s Lukášom Mihálikom. Na úvodný gól sa čakalo až do 61. minúty. Skóre otvoril svojim siedmim presným zásahom v drese juniorov Iľja Čeredničenko. V 76. minúte mal Spartak výhodu pokutového kopu. Zodpovednosť na seba zobral navrátilec Tomovič, ktorý sa nemýlil. Domáci dokázali v samom závere už iba znížiť. Romančík uzavrel na konečných 1:2. Vďaka trom bodom si spartakovci štyri kolá pred koncom skupiny o záchranu zaistili účasť v baráži. Na vedúcej priečke majú náskok 14 bodov.

Juniorka sa najbližšie predstaví v Novom Meste nad Váhom. Stretnutie má v sobotu výkop o 17.00 hod.