FC Spartak Trnava:

Chudý (46. Rusov) – Boledovič, Kóša (59. Ujlaky), Tumma, Jendrek – Iván (59. Spáčil), Kotlár, Kudlička, Karhan, Bolaji – Olejník

FC ViOn Zlaté Moravce:

Kira – Čögley, Menich, Tóth, Čonka – Rák, Sloboda, Bednár, Ďubek, Kolesár – Horák (Richter, Lukáč – Haspra, Pintér, Chren, Mondek, Belmenen, Grozdanovski, Kyziridis, Švec, Duga)

Góly: 45. Iván (P). 67. Spáčil, 84. Olejník - 29. Kolesár, 30. Sloboda, 68. Horák, 72. Bednár, 86. Švec

ŽK: Menich

Rozhodoval: Dušan Sedlák

Polčas: (1:2)

Aj v poslednom zápase Zimnej Tipsport ligy dostali prednosť prevažne hráči zo širšieho kádra, dorastenci a Bolaji, ktorý je na skúške. Výnimkou boli len stopéri Kóša s Tummom a krídelník Iván. ViOn nastúpil s podstatne skúsenejším kádrom a hoci to bol iba prvý prípravný zápas Z. Moraviec, rozdiel na ihrisku sa ukázal.

Prvú strelu na bránku vyslal v 22. min Iván, ale jeho jedovku spoza šestnástky Kira vyboxoval. V 29. min už sa menilo skóre na opačnej strane, keď Horák pekne prenikol do šestnástky, spätnou prihrávkou našiel Kolesára, ktorý strelou k vzdialenejšej tyčke nedal Chudému šancu. Neprešla ani minúta, keď po pravej strane utiekol Čögley, nacentroval pred bránku a nikým nekrytý Sloboda volejom zvýšil na 2:0. V závere polčasu sa do šance snažil pretlačiť Olejník, pred Kirom bol tiesnený Menichom a odzbrojený. Rozhodca Sedlák však opäť využil, že má možnosť pozrieť si zákrok na videu a usúdil, že bol nedovolený. Loptu si postavil Iván a hoci so šťastím, pretlačil ju popod Kiru do bránky.

Hneď v úvode druhého polčasu mal obrovskú šancu Horák, ale zoči-voči Rusovovi zblízka neuspel. Trnavčania sa dočkali vyrovnania po hodine hry, keď pekný prienik Karhana mohol potrestať už Olejník, lopta sa po jeho nevydarenej strele dostala k striedajúcemu Spáčilovi, ktorý trafil odkrytú bránku. Prakticky hneď po rozohrávke však opäť naklonil misky váh na stranu ViOnu Horák. Ďalšiu šancu mal Švec, ale Rusov jeho strelu vytlačil spod brvna na roh. Po ňom sa však zblízka do zakončenia Bednár a strelil štvrtý gól ViOnu. Šancu na vyrovnanie vykresal v závere zápasu Olejník, ktorý sa pretlačil cez stopéra Z. Moraviec a prešiel aj cez brankára a znížl, ale posledné slovo mal Švec, ktorý hlavičkou stanovil konečné skóre.

Michal Gašparík (Trnava): "Do tej šesťdesiatej minúty bol zápas otvorený. Potom bolo cítiť, že chalani už nevládzu. Ten tretí zápas bol už veľa na nich, ale bola to dobrá skúsenosť a myslím, že nesklamali. Keby boli viac odpočinutí, tak ten zápas by bol vyrovnanejší do konca." Ľuboš Benkovský (ViOn): "Každé víťazstvo poteší. Na druhej strane, je to len príprava, ktorá nám ukázala isté veci. Splnili sme cieľ, keď sme chceli zapojiť čo najväčší počet hráčov do zápasu. To, že sme vyhrali a strelili dosť gólov je pozitívne, na druhej strane sme aj dosť dostali. Je na čom pracovať a od čoho sa odraziť."