L. Kovačič - Dadaev, Babinec, Halaksa, Sládek, Ružarovský, Granec, Repka, Orlická, Minárik, R. Kovačič (C), Šarvaic, M. Ševečka, E. Ševečka, Šulecová, Dúbravec, Zelenský

FC Spartak Trnava WU13:

Petranská – Voleková (C), Dobrovodská, Tančoková, šulecová, Pavlíková, Lošonská, Krchňáková, Reháková, Krištofiaková, Geschwandtnerová

Góly: 10. R. Kovačič , 33. a 56. Babinec, 45. L. Kovačič

Polčas: 1:0

Po dvoch úvodných víťazstvách okúsili dievčatá do 13 rokov aj trpkú chuť prehry. V zápase tretieho kola nestačili mladé Trnavčanky na chlapcov z Košolnej, ktorým podľahli 4:0.

Lenka Šulíková: „Sobotňajší zápas na pôde súper v kategórii WU13 mal naozaj náboj. Už od prvej minúty išli dievčatá na 100%, presadzovali sa hlavne individuálne stredovou zónou ihriska, kde si dokázali vypracovať pekné šance, ktoré sa nám ale, bohužiaľ, nepodarilo premeniť. Obidva polčasy boli rýchle a dynamické z oboch strán. Dievčatá sa snažili komunikovať a spolupracovať, čo je pri futbale najdôležitejšie. Nebyť prvého inkasovaného gólu na naše strane, myslím, že zápas by bol v našich rukách. Avšak, šťastia nám neprialo v zakončení, a tak sme tento zápas prehrali, ale určite sme ho neprehrali herne. Každá z dievčat odovzdala na ihrisku maximum od tej najmenšej až po tú najstaršiu, za čo im ďakujem a verím, že ak budeme ďalej pracovať tak ako doteraz, nebudeme mať problém so žiadnym súperom.“