FC Spartak Trnava WU13:

Petranská – Boriová, Dobrovodská, Tančoková, Šulecová, Pavlíková, Horváthová, Pekárová (C), Lošonská, Krchňáková, Válkyová, Voleková, Pavlovičová, Stanková

TJ Družstevník Brestovany U13:

Barniak - Vrždiak (C), Škyrta, Šipkovský, Mozsnyák, Brestovanský, Honíšek, Duchoň, Vojtech, Križanovič, Rous

Góly: 9. Boriová, 13. Pekárová, 27. Pavlovičová, 33. Voleková, 43. Pavlíková - 36. Rous

Polčas: 3:0

Úvodné kolo má za sebou aj dievčenský tím do 13 rokov. Ten bude nastupovať v IV. lige oblastného futbalového zväzu Trnava v skupine B. V stredu, kedy bol na Slovensku štátny sviatok, hrali naše dievčatá s chlapcami z Brestovian, ktorých porazili 5:1.

Lenka Šulíková: „Zápas sa už od začiatku odohrával na polovici súpera, pričom sa nám podarilo dať gól v 9. minúte. Do zápasu zasiahli aj tri dievčatá, ktoré sa v podstate ešte učia v nižšej kategórii, ale preukázali, že majú všetky predpoklady byť v blízkej budúcnosti pevnou súčasťou aj kategórie WU13. Čo sa týka defenzívne časti hry, nemali sme v podstate veľa práce, až na pár akcií, ktoré dokázali naše obrankyne hravo vyriešiť. Výnimkou bol inkasovaný gól na začiatku druhého polčasu, kde sme neboli dostatočne dôrazní pri bránení a súper sa presadil individuálne. Celkovo zápas hodnotím pozitívne, hlavne zásah našich „nováčikov“ do tohto stretnutia.“