Záchenská - Sojková, Mesárosová (68. Tatarkovičová), Mališová (C), Pružinská (56. Sedmáková), Blašková, Sarková, Farkašová (78. Pilčíková), Valovičová, Kmotorková (75. Gregorová), Škodáčková

FC Spartak Trnava WU19:

Králiková (41. Nemochovská) – Obuchová (41. Kollárová), Horňáková, Čambalová, Belicová, Pivarčiová (C), Bajerová, Čeriová (41. Gáliková), Šimalová, Bederková (53. Kolesíková), Eckerová

Góly: 42. Valovičová - 11., 37. a 79. Bajerová, 33. Čambalová, 55. Belicová

Polčas: 0:3

Záverečné kolo jesennej časti mali celý čas jasne pod kontrolou trnavské dorastenky. Tie viedli už do polčasového hvizdu o tri góly. Po výmene strán naskočili do hry hneď tri čerstvé hráčky, vrátane brankárky. V druhom dejstve síce futbalistky zo Zlatých Moraviec skorigovali, no na ťahu boli opäť Trnavčanky, ktoré ďalšími dvomi gólmi spečatili triumf 5:1. Strelecky sa blysla Diana Bajerová, ktorá sa postarala o tri presné zásahy. Trnavské dorastenky budú zimovať na druhej priečke. Vedúca Myjava má rovnaký počet bodov, ale o zápas k dobru.

Marián Kováčik: „Už od začiatku zápasu sme boli lepším tímom a súpera sme nepustili ani na našu polovicu. Dievčatá musím pochváliť za tempo, trpezlivosť, dobrú rozohrávku, kombinačný futbal a prenášanie ťažiska hry. Súper skoro celý zápas bránil s desiatimi, a tak bolo ťažké presadiť sa. Napriek tomu sme nachádzali medzery a podarilo sa nám do polčasu trikrát skórovať. Mrzí ma len začiatok druhého polčasu, kde sme podcenili ojedinelý brejk súpera a úplne zbytočne sme inkasovali. Po tomto góle sme opäť chytili zápas do svojich rúk a náskok sme ešte zvýšili o dva presnézásahy. Potešujúce bolo, že okrem 3-4 hráčok dostali priestor všetky dievčatá, ktoré mali v sezóne menšiu minutáž a odohrali menej zápasov. Zápas bol zároveň aj posledným v tejto jesennej časti, a tak cieľ, ktorý sme si dali, a to byť na popredných miestach tabuľky, sme splnili. Dievčatá majú na jar šancu postúpiť do nadstavby, kde sa bude hrať o titul.“