NŠK 1922 Bratislava WU19:

Kopnická - Némethová, Požgayová, Kukumbergová, Mészárosová, Voleková (C), Bottková, Kožiaková, Kraľovičová, Šemeláková, Bujňáková

FC Spartak Trnava WU19:

Nemochovská – Obuchová (41. Martišková), Horňáková (C), Čoknayová, Čambalová (56. Tonkovičová), Čeriová (56. Vulganová), Bajerová, Konečná (41. Bederková), Eckerová, Cedulová (41. Voščinárová), Šimalová (56. Kormúthová)

Góly: 1. Šimalová, 20. a 32. Cedulová, 29. Konečná, 38. a 62. Bajerová, 55. a 64. Bederková, 60. Vulganová, 79. Martišková

Polčas: 0:5

Trnavské dorastenky vstúpili do predposledného zápasu jesennej časti na výbornú. Po reprezentačnej prestávke zvíťazili v oboch polčasoch s prehľadom 5:0. O desať gólov sa postaralo až sedem hráčok, z toho tri boli dvojgólové. Trnavčanky si tak upevnili druhú pozíciu. Ich mladšie spoluhráčky plánovaný zápas neodohrali, pretože v tíme domácich sa ocitla jedna hráčka pozitívne testovaná na ochorenie Covid-19. Z toho dôvodu bol zápasu preložený na 17. november.

Marián Kováčik: „Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre. Už v prvých minútach sme išli do vedenia gólom Šimalovej. Dievčatám futbal chutil, striedali pekné kombinačné akcie s individuálnymi prienikmi. Zaslúžene sme vysoko viedli už po prvom dejstve. Do druhého polčasu sme urobili viacero zmien, nakoľko sme chceli, aby si zahrali všetky nominované hráčky. Súper nás prakticky po celý zápas neohrozil a skóre mohlo byť aj vyššie, ale veľa akcií sme nedotiahli do úspešného konca alebo sme boli málo dôrazní v zakončení. Potešil ma tímový výkon dievčat, ale vyzdvihnúť by som chcel Bajerovú, ktorá postupne nastupuje do zápasového rytmu po dlhšom zranení.“