Králiková – Obuchová (51. Kolesíková), Belicová, Voščinárová (51. Tóthová), Kollárová (57. Horňáková), Čeriová (62. Nemochovská), Bajerová (C), Cedulová, Eckerová, Gáliková, Kormúthová (51. Tonkovičová)

FC Petržalka WU19:

Cervová - Jašková, Režňáková, Gašparíková, Baranová, Szabová (C), Pernecká, Moravíková, Bielkova, Drahošová, Krištofovičová

Góly: 13. Belicová, 30. a 58. Bajerová - 70. Krištofovičová

Polčas: 2:0

Dorastenky si napravili chuť po minulotýždňovej prehre s Myjavou. Proti štvrtej Petržalke naše dievčatá zvíťazili 3:1. Ústrednou postavou zápasu bola dvojgólová Diana Bajerová, ktorá sa vrátila po zranení vo veľkom štýle. Trnavčanky sú na o skóre horšom druhom mieste, no vedúca Myjava má o zápas k dobru.

Marián Kováčik: „Už pred začiatkom sme vedeli, že nás nečaká ľahký súper. Taktiež sme museli improvizovať v zostave, pričom od začiatku zápasu nastúpili viaceré dievčatá, ktoré doteraz nedostali túto príležitosť. Od začiatku sme boli aktívni, ale súper bol v obrane veľmi dobre organizovaný. Gólom skončila až strela Belicovej z väčšej vzdialenosti. Po pomerne šťastnom góle sme sa upokojili a začali sa dostávať do viacerých gólových príležitostí, kde nám chýbali pokoj a rozvaha. Do polčasu zvýšila skóre ešte Bajerová, ktorá sa vrátila po dlhšom zranení a dnes patrila k najlepším na ihrisku. Tá istá hráčka zvýšila vedenie o tri góly aj v priebehu druhého polčasu, kde sme boli ešte aktívnejší a viac na lopte ako v prvom polčase. Vypracoval sme si dostatok príležitostí, ale v koncovke sme sa dnes trápili, a to bola dnes naša najväčšia slabosť. Súper skorigoval výsledok po rýchlom protiútoku, ktorý im vyšiel a naša obrana zareagovala dosť neskoro. Teší ma okrem víťazstva a troch bodov aj skutočnosť, že v tíme je zdravá konkurencia viacerých hráčok. Mrzia ma však zranenia Kollárovej a Belicovej, pričom po zranení druhej menovanej sme asi desať minút dohrávali v početnej nevýhode. Dievčatám môžem dnes len gratulovať.“