Hatyina - Pálová (C), Bujnová, Válová, Vadkertiová, Takáčová, Gajdošová, Jelenčičová, Gyetvenová, Mokryšová, Mankovecká

FC Spartak Trnava WU19:

Králiková – Čoknayová, Koštrnová (58. Žuffová), Obuchová, Kollárová (58. Kolesíková), Trajlínková (C), Žigová (41. Šimalová), Čeriová (41. Bederková), Eckerová, Tonkovičová (58. Horňáková), Martišková (52. Gáliková)

Góly: 5. Tonkovičová, 13. Martišková, 53. Šimalová

Polčas: 0:2

Fantastické dorastenky sú aj po šiestom kole stopercentné! Tentokrát si ich silu odniesli futbalistky Nových Zámkov, ktoré prehrali rozdielom triedy. Vďaka aktívnemu vstupu do zápasu vyhrávali Trnavčanky v 13. minúte už 0:2. Po výmene strán pridala gólovú poistku striedajúca Šimalová.

Marián Kováčik: „Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, a to gólom Tonkovičovej už v 5. minúte. Následne sme ešte v prvej pätnásťminútovke zvýšili skóre na 2:0 v náš prospech po góle Martiškovej. Potom tempo zápasu upadlo, pričom domáce len nakopávali loptu smerom na našu bránku a snažili sa o rýchle brejky. Naopak, my sme museli tvoriť hru a prekonávať obranné bloky súpera, čo nám až tak nešlo. V druhom polčase sme vystriedali, príležitosť dostali všetky nominované hráčky. Podarilo sa nám oživiť hru a zaslúžene sme vsietili tretí gól zásluhou Šimalovej. Celý zápas bol v našej réžii a víťazstvo je úplne zaslúžené. Už o týždeň náš čaká zápas o prvé miesto s Myjavou, a tak bol tento zápas aj z mentálneho hľadiska veľmi dôležitý.“