Geletová (C) - Hatinová (41. Turanová), Naňová, Horvátová (23. Bartošová), Kozárová, Tranžíková, Bukovičová (57. Moravčíková), Hanková, Molnárová (41. Turliková), Korimová, Surová

FC Spartak Trnava WU19:

Králiková – Vulganová, Čambalová (C), Koštrnová, Belicová, Žigová, Tóthová, Bajerová (70. Táčovská), Tonkovičová, Cedulová (57. Eckerová), Martišková

Góly: 62. Surová - 4., 22. a 56. Cedulová

Polčas: 0:2

Po dorastencoch do 19 rokov zvíťazili na pôde bratislavského Slovana aj dorastenky. Hetrikom sa blysla Simona Cedulová, ktorá strávila na trávniku len 57 minút, no stačilo jej to na rozhodnutie celého zápasu. Bratislavčanky v závere skorigovali po pokutovom kope, ale naše futbalistky drámu nepripustili. Po štyroch kolách sú trnavské dorastenky nezdolané a sú na o skóre horšom druhom mieste.

Marián Kováčik: „Na Slovan sme sa poctivo pripravovali. Začali sme aktívne a v prvej desaťminútovke sme súpera do ničoho nepustili. Odmenou bol gól Cedulovej. Slovan zvýšil aktivitu, ale naše hráčky sa dobre presúvali a dôrazne pokrývali súperky. Naďalej sme boli aktívni a do polčasu sme zvýšili vedenie na 2:0. Začiatok druhého polčasu sa niesol v aktivite súpera, no ich úvodný tlak sme ustáli. Dokonca sme z brejku zvýšili naše vedenie. Tempo zápasu potom upadlo, my sme sa zbytočne stiahli, z čoho vyústil kontaktný gól po faule a následnej penalte. Aj napriek zvýšenej aktivite súpera sa už výsledok nezmenil. Dievčatá musím za výkon len pochváliť a pogratulovať im k trom bodom.“