FC Spartak Trnava WU19:

Nemochovská (41. Králiková) – Horňáková (51. Koštrnová), Čoknayová, Táčovská (C), Obuchová (68. Kolesíková), Trajlínková, Čeriová (41. Kollárová), Žuffová (68. Kormúthová), Gáliková (41. Tonkovičová), Eckerová, Bederková

FK DAC 1904 Dunajská Streda WU19:

Vargová - Cséfalvay (65. Szabó), Dóka, Molnárová, Patassy, Lednecká (60. Chrenková), Zsido (57. Brizláková), Bábics (71. Farkasová), Manczalová (C), Csejteyová, Rajkovics

Góly: 14. a 60. Žuffová, 49. Trajlínková, 67. Tonkovičová, 72. a 77. Bederková (1. z 11m) - 34. Rajkovic ŽK: Brizláková

Polčas: 1:1

Naše dorastenky síce išli do vedenia, ale kvôli nie najlepšiemu výkonu skončil polčas nerozhodne 1:1. Po výmene strán sa Trnavčanky dokázali skonsolidovať a piatimi gólmi rozhodli o svojom ďalšom triumfe. Po troch kolách sú tak bez straty bodu na o skóre horšom druhom mieste.

Marián Kováčik: „Do prvého polčasu sme chceli vstúpiť aktívne, ale dievčatá neplnili svoje hráčske úlohy, vôbec to nebol kolektívny výkon. Nevychádzalo nám absolútne nič. Počas prestávky sme si to s dievčatami vysvetlili, vystriedali sme a v druhom polčase to bolo z našej strany oveľa lepšie. Celkovo to hodnotím ako zaslúžené, ale utrápené víťazstvo.“