Králiková – Voščinárová (84. Bederková), Šulíková (46. Bajerová), Čambalová, Vulganová, Žigová (85. Čoknayová), Pivarčiová (C), Cedulová (53. Poláková), Martišková, Konečná (84. Obuchová), Tonkovičová

MŠK Žilina ženy:

Červíková - Randová, Kucharčíková, Mudráková, Šmidová, Obertová (85. Sirejová), Grečnárová, Krajčiová (77. Chlebanová), Tyčiaková, Valová (C), Pružinská

Góly: 44. Cedulová - 18. Mudráková, 25. a 84. Pružinská, 83. Valová

Polčas: 1:2

Ženský tím nastúpil v nedeľu proti Žiline, s ktorou v prvom meraní síl prehral rozdielom triedy. Ani v tomto prípade Trnavčanky na svojho súpera nestačili, no priebeh zápasu bol odlišný. Duel bol do záverečnej desaťminútovky otvorený na obe strany, no góly dali práve Žilinčanky.

Cyril Janoško: „Dnešný zápas mal vysokú úroveň. Obe družstvá chceli uspieť a získať body. Z našej strany sme mali výborný úvod zápasu, kde sme si vypracovali viacero gólových šancí a aj jednu superšancu, kde stačilo trafiť prázdnu bránku. Od 18. minúty sme po štandardnej situácii prehrávali 0:1. Následne sme v 25. minúte inkasovali veľmi lacný gól po individuálnych chybách v obrane. Od tohto momentu si dievčatá menej verili a súper dominoval. V závere sme urobili dobrý pressing a strelili gól na 1:2. Druhý polčas sme predviedli lepší výkon, ale boli sme málo nebezpeční pred súperovou bránkou. V závere zápasu sme ešte inkasovali 2 góly. Pozitívum vidím v progrese nášho družstva oproti zápasu v Žiline, kde súper dominoval viac. Najbližšie nás čakajú doma Nové Zámky, na ktoré sa zodpovedne pripravíme a určite chceme získať 3 body.“