FC Spartak Trnava - ženy A:

Králiková (68. Nemochovská) – Vulganová (68. Poláková), Koštrnová, Čambalová, Belicová, Pivarčiová (C), Žigová (77. Trajlínková), Tóthová, Martišková (68. Žuffová), Konečná, Tonkovičová (68. Voščinárová)

FC Nitra ženy:

Stachová - Baťalíková, Jablonická, Zelinková, Brdniarová, Bednárová (C), Vedejová, Mazuchová, Csámpayová, Svobodová (61. Tanciková), Košlábová

Góly: 45. a 58. Pivarčiová, 55. Konečná, 67. Martišková - 13. Baťalíková, 79. Mazuchová

Polčas: 1:1

Do vedenia išli v dnešnom zápase hráčky Nitry. Ako správna kapitánka naštartovala svoj tím gólom pred polčasovým hvizdom Juliana Pivarčiová. Trnavské ženy po výmene strán strelili dva rýchle góly, čo im pomohlo dosiahnuť konečné víťazstvo v pomere 4:2. Táto výhra bola dôležitá z hľadiska tabuľkového postavenia, pretože 4. až 9. priečku delia len dva body.

Cyril Janoško: „Odohrali sme najlepší zápas v tejto sezóne. Celé družstvo hralo od začiatku výborne a dievčatá si to užívali, aj keď sme v úvode inkasovali gól. Dievčatá samé cítili, že sú lepšie na ihrisku, majú dlhšie držanie lopty a že zápas otočia v priebehu stretnutia. Počas celého zápasu sme boli stále nebezpeční, keďže sme sa pokúšali útočiť cez krajné priestory alebo streľbou z 20-25 metrov. Dlhšie sme sa nevedeli gólovo presadiť, lebo príležitostí bolo viacero, ale prišlo to až v úplnom závere prvého polčasu po rohovom kope. Zaslúžene sme vyrovnali na 1:1 a to bolo pre nás veľmi dôležité. Dievčatá sa v polčase upokojili a v druhom polčase pridali ďalšie tri krásne góly. Dievčatá každým zápasom napredujú a dnes to bolo vidieť, keď sme zaslúžene vyhrali a podali veľmi dobrý kolektívny výkon. Víťazstvo nám pridá sebavedomie do ďalších zápasov.“