Červíková - Baníková, Mudráková, Kucharčíková, Randová, Šmidová, Grečnárová (62. Chlebanová), Krajčiová (69. Sirejová), Valová, Sýkorová, Pružinská

FC Spartak Trnava - ženy A:

Nemochovská (46. Králiková) – Pivarčiová, Čoknayová (46. Martišková), Šulíková, Belicová, Tóthová, Trajlínková (69. Žuffová), Cedulová (21. Strmenská), Tonkovičová, Konečná, Bederková (46. Čambalová)

Góly: 5. Randová, 29. Valová, 90. Belicová vl. ŽK: Kucharčíková

Polčas: 2:0

Ženskému tímu sa nepodarilo streliť gól v druhom zápase po sebe. Po smolnej domácej prehre s Petržalkou prišla prehra rozdielom triedy v Žiline. Domáce hráčky vyhrávali po prvom polčase 2:0. Všetko nasvedčovalo tomu, že týmto výsledkom sa zápas aj skončí, ale v poslednej minúte si dala nešťastný vlastný gól Belicová.

Cyril Janoško: „Dnes vyhralo lepšie družstvo. Pri inkasovaných góloch sme urobili veľké chyby, ktoré súper potrestal. Našu kvalitu, ktorú dievčatá majú a ukazujú v tréningovom procese, nevieme preniesť do majstrovských zápasov. Musíme ďalej tvrdo trénovať a výsledku budú postupne prichádzať počas sezóny.“