FKM Karlova Ves Bratislava U15:

Konôpka - Iliaš, Kiss (64. Klimovský), Víg, Prodaj, Kuchar (C), Tóth, Kasana (62. Szabo), Kotúček, Varga, Šimor (41. Šimkovič)

FC Spartak Trnava U15:

Fenes – Duchovič, Velický (41. Ptačín), Pristach, Bohmer, Ležák, Kubovič, Farkaš (41. Podolinčiak), Priecel (41. Kopaj), Bukovský (C), Kocian (41. Molnár)

Góly: 55. Kuchar - 4. a 53. Duchovič, 29. a 77. Bukovský, 56. Kopaj, 69. Kubovič ŽK: Kuchar

Polčas: 0:2

Zo žiackych tímov hrali len staršie kategórie. Zápasy mladších žiakov boli zrušené kvôli pozitívnemu prípadu na Covid-19 v súperovom kádri. Najstarší žiaci sú vďaka ďalšiemu víťazstvu na o skóre horšej druhej priečke. Na pôde štvrtej Karlovej Vsi súpera nešetrili a nastrieľali mu hneď šesť gólov. Domáci dokázali skorigovať na priebežných 1:3, no spartakovci pridali ešte ďalšie tri presné zásahy a pohodlne zvíťazili. Po dva presné zásahy dali Juraj Duchovič a David Bukovský.

Tomáš Kánik: „Aktívny úvod z našej strany vyvrcholil streleným gólom z rohu a následne prišla hluchá časť zápasu. Po chybe súperovho brankára sme stihli ešte do polčasu pridať druhý gól. V druhom polčase sme si už vypracovali viac príležitostí, z ktorých sme aj viaceré premenili. Gól sme inkasovali po peknej strele súpera z väčšej vzdialenosti.“