FC Petržalka Akadémia U15:

Mateovič - Bučurič (58. Palaj), Horváth, Ležovič (41. Mészár), Staněk, Sagan (C), Nikolaj (41. Miškov), Fehér (41. Janžo), Mozola (58. Špánik), Kianička (64. Konopeus), Brnula (41. Kremský)

FC Spartak Trnava U15:

Halada – Kováč (41. Podolinčiak), Pristach (64. Baranovič), Velický (C), Duchovič, Ležák, Kubovič, Farkaš (11. Ptačín), Kocian (64. Skoršepa), Bukovský, Kopaj (41. Bohmer)

Góly: 6. Kopaj, 19. Pristach (z 11m), 33. vlastný, 73. Skoršepa, 75. Kubovič ŽK: Staněk

Polčas: 0:3

Starší žiaci mali na programe vo štvrtok dohrávky 6. kola. Mladších žiakov to čaká až 20. novembra. Pätnástka vybavila Petržalku už do polčasu, keď viedla rozdielom triedy. V záverečnej desaťminútovke pridali spartakovci ešte dva góly a mohli sa tak tešiť z víťazstva 5:0, ktoré ich posunulo na vedúcu priečku ligovej tabuľky.

Ohlasy po zápase

Tomáš Kánik: „Úvod zápasu nebol z našej strany úplne presvedčivý a mali sme párkrát problém so zakladaním útoku od brankára. V útočnej zóne sme ale boli efektívni a podarilo sa nám streliť rýchly gól. Po skvelej individuálnej akcii, z ktorej sme získali pokutový kop, sme išli do dvojgólového vedenia. Do polčasu ešte padol vlastný gól po našom rohovom kope a do šatní sme išli s pohodlným náskokom. Súperovi sme nedovolili zápas nijak zdramatizovať a v druhom polčase sa záver už skôr dohrával, ale aj tu naši hráči ukázali viacero zaujímavých útokov, z ktorých sa nám ešte dvakrát podarilo skórovať.“