Grúber (C) – Stano, Rýzek (49. Šoóš), Turoň, Wallner (80. Kovár), Šebek (46. Horník), Kostolný (62. Író), Ilavský, Grác, Dadík, Bilčík

FK Senica U17:

Petrúfka - Režnák, Jankových, Vlček, Chlupík (C), Keznikl, Kasza, Ravas (85. Hutta), Palka, Cabaj (80. Gaša), Forrai

Góly: 17. Dadík, 58. Ilavský (z 11m), 89. Író - 51. Ravas ŽK: Bíly

Polčas: 1:0

Mladšie dorasty si sezónu predĺžia, pretože ich čakajú ešte dve dohrávky na domácej pôde so Žilinou a Nitrou. Prostredná dorastenecká kategória natiahla víťaznú sériu na päť zápasov a je tak vo výbornej forme. Scenár stretnutia bol podobný ako v zápase ich starších spoluhráčov. Trnava išla do vedenia zásluhou Dadíka, Senica vyrovnala, no o pár minút viedli opäť spartakovci, keď sa z bieleho bodu nemýlil Ilavský. V úplnom závere zápasu pridal gólovú poistku striedajúci Író.

Patrik Malý: „V prvom polčase sme od začiatku pôsobili nervóznym dojmom, pričom sme vytvárali veľké množstvo nepresností a takisto sme neboli dostatočne dôrazní v osobných súbojoch. V prvom polčase sme však dokázali využiť našu príležitosť a po pressingovej situácii, kde sa najlepšie zorientoval Dadík a viedli sme 1:0. Do druhého polčasu sme chceli byť viacej aktívni na lopte, čo sa nám aj z časti podarilo. Oproti prvému polčasu sme si vytvorili viacero šancí, z ktorých sme využili dve. Piata výhra v rade teší, no i napriek tomu nesmieme zaspať na vavrínoch, pretože máme veľa oblastí, v ktorých sa ako mužstvo môžeme zlepšovať.“