FC Petržalka U17:

Hudec - Földváry, Both, Slúka (C), Hriešik, Barbirík (65. Tóth), Gula, Bordáč (82. Vlčák), Schmidt, Csémy, Zentko (70. Roman)

FC Spartak Trnava U17:

Grúber – Ďateľ, Stano, Šoóš, Krchnár (65. Lisý), Ilavský, Horník, Kostolný, Slebodník (74. Író), Dadík, Beňo (65. Kysucký)

Góly: 71. Bordáč, 89. Vlčák - 43. Slebodník, 46. Dadík ŽK: Barbirík, Csémy, Gula, Bordáč, Schmidt - Ilavský, Dadík, Kysucký ČK: Dadík po 2. ŽK

Polčas: 0:1

Sedemnástka mala duel v Petržalke rozbehnutý viac než dobre. Tesne pred polčasom a prakticky okamžite po výmene strán dali naši hráči góly a vyhrávali 2:0. Domáci však dokázali skorigovať dostatočne včas, aby si vytvorili záverečný tlak. Ten priniesol strelenie vyrovnávajúceho gólu tesne pred konečným hvizdom. Emócie na záver zápasu vyústili do druhej žltej karty pre Kristiána Dadíka.

Patrik Malý: „Z hľadiska herného prejavu sme odohrali zatiaľ náš najlepší zápas. Vychádzali nám veci z tréningového procesu, ktorým sa venujeme. Bohužiaľ, ak vedieme 2:0 v 70. minúte, nemôžeme takýto zápas stratiť. V tomto stretnutí sme stratili dva body.“