ŽP Šport Podbrezová U17:

Haviar - Argyusi, Sekáč (75. Pieš), Krupa (89. Suchý), Faško, Jakab, Mašlej, Bros, Brtáň (89. Baričiak), Nguyen, Knesz (78. Lukačovič)

FC Spartak Trnava U17:

Grúber – Ďateľ, Stano, Rýzek, Ilavský – Kostolný, Bilčík, Horník – Grác (46. Šoóš), Író (57. Dadík), Slebodník (77. Kysucký)

ŽK: Ďateľ

Polčas: 0:0

Druhý víkend po sebe nepadol v zápase prostrednej dorasteneckej kategórie ani jeden gól. Aj napriek bodovej strate sú Trnavčania v lige jediní, ktorí zatiaľ neinkasovali.

Ohlasy po zápase

Patrik Malý: „V zápase sme striedali lepšie úseky s horšími. Súper mal väčšie držanie lopty a počas zápasu si vypracoval jednu väčšiu príležitosť, ináč hrozil centrovanými loptami. Smerom do defenzívy sme podali solídny výkon, čoho dôkazom je tretí zápas bez inkasovaného gólu. Čo nás mrzí najviac, je naša ofenzívna časť hry, kde nám chýba väčšia kvalita a pokoj v zakončení. V prvom polčase sme si vypracovali tri zaujímavé príležitosti, v druhom ďalšie tri. Bohužiaľ, ani jednu sme nedokázali využiť. Musíme sa zlepšiť v hre smerom dopredu a zvýšiť efektivitu. To je momentálne najväčšia priorita do tréningového procesu.“