Vicen - Režnák (60. Hutta), Vanek, Vlček, Chlupík (60. Jankových), Keznikl (75. Palka), Gaša, Masár (75. Cabaj), Kasza (64. Marcin), Ravas, Forrai

FC Spartak Trnava U17:

Grúber – Ďateľ, Šoóš (71. Lisý), Rýzek, Stano – Grác (46. Bilčík), Ilavský, Justh (55. Horník) – Dadík (71. Wallner), Író (64. Slebodník), Kostolný

Góly: 52. Író, 60. a 70. Dadík, 65. Ďateľ ŽK: Masár - Justh

Polčas: 0:0

Po bezgólovom prvom polčase zabrali prostrední dorastenci prakticky okamžite po výmene strán. Po štvrťhodine druhého polčasu vyhrávali spartakovci 2:0. Do nasledujúcich desiatich minút pridali ďalšie dva góly, a preto napokon vyhrali pohodlne 4:0.

Patrik Malý: „V úvode stretnutia na nás súper vybehol vysokým pressingom, čo nám robilo problém pri otváraní hry. Postupom času sme sa však dostávali do zápasu viac a preberali sme iniciatívu. Súper hrozil najmä po štandardných situáciách a rýchlych protiútokoch. V druhom polčase sme po preskupení hráčskych funkcií a nasadení Bilčíka do hry získali väčšiu priamočiarosť smerom dopredu, z čoho pramenili všetky naše góly. Osobne si myslím, že sme zaslúžene vyhrali a hráčov musím pochváliť za zodpovedný a taktický výkon polčas celého zápasu. Bolo veľmi dôležité pre sebavedomie mužstva do nasledujúcich zápasov zvíťaziť a pridať k tomu i nadstavbu v podobe kvalitného herného prejavu, najmä v druhom polčase.“