FK Senica U19:

Čermák - Prelec (84. Surový), Bíly (84. Odráška), Koprna (C), Jurka, Macho, Bogdalík, Kudláč (73. Halcin), Stachovič, Škodáček, Ladislav

Spartak Trnava U19:

Vasiľ – Rusnák, Ujlaky (34. Šimek), Rojka, Ferenčík, Boledovič, Šarmír, Kotlár (79. Kurej), Repa (57. Slebodník), Kudlička (C), Sabol (73. Polák)

Góly: 62. Koprna - 45. Šimek, 78. Polák ŽK: Prelec, Koprna - Ferenčík, Kudlička, Slebodník, Boledovič, Kurej ČK: Ferenčík (po 2. ŽK)

Polčas: 0:1

Starší dorastenci natiahli sériu bez prehry na šesť zápasov a ukončili tak jesennú časť víťazstvom. Tesne pred polčasovým hvizdom otvoril skóre striedajúci Šimek, ktorý naskakoval do zápasu za zraneného Ujlakyho. Po výmene strán dokázali domáci vyrovnať a navyše uvidel Ferenčík po druhej žltej karte červenú. Misky váh strhol na stranu Trnavčanov opäť striedajúci hráč. Polák sa najlepšie zorientoval v menšej trme vrme v pokutovom území súpera a stal sa spartakovským hrdinom. Starším dorastencom sa darilo aj mimo ich zápasu v drese Trnavy. Za Malženice nastúpili Kudlička, Karhan a Kotlár. Prví dvaja menovaní sa na vysokom víťazstve 6:1 podieľali aj presnými zásahmi. V druholigových Piešťanoch rozhodol zápas dorastencov Boris Kusý.

Peter Gaži: „Prvý polčas sme súpera kontrolovali a v závere polčasu sme strelili dôležitý gól. V úvode druhého dejstva sme niektoré herné situácie neriešili dobre, z čoho vyústil gól na 1:1 a červená karta. Paradoxne, po vylúčení sme mali najlepší úsek hry. Súpera sme dobrým postavením v obrannej fáze nepúšťali do ohrozenia našej brány a začali sme si vypracovávať gólové príležitosti. Víťazný gól strelil striedajúci Polák, ktorý akciu sám začal na vlastnej polovici a nakoniec dotiahol útok do úspešného konca. Zápas bol pre nás náročný, ale sme radi, že sme ho zvládli a zakončili jesennú časť sezóny peknou sériou zápasov bez prehry.“