FC Nitra U19:

Krištof - Valo (66. Fiantok), Ölvecký (54. Húževka), Mori, Minka, Bibeň (71. Ďurek), Kolembus, Stareček (C), Strečanský, Čiernik, Dibusz (37. Urban)

Spartak Trnava U19:

Vasiľ – Rusnák, Ujlaky (C) (46. Rojka), Ferenčík, Boledovič, Šarmír, Karhan, Kotlár (56. Kurej), Repa (75. Šimek), Kudlička (56. Slebodník), Sabol (81. Polák)

Góly: 25. Boledovič, 50. Kudlička ŽK: Stareček, Dibusz - Karhan

Polčas: 0:1

Z dorastov hrali s Nitrou len hráči z najstaršej kategórie. Zvyšné dva zápasy sú na programe 17. novembra. Devätnástka zvíťazila na pôde poslednej Nitry 2:0. V oboch polčasoch padlo zhodne po jednom góle. Trnavčania si tak upevnili miesto v prvej päťke ligovej tabuľky. Cez víkend išli opäť niektorí starší dorastenci naberať skúsenosti do treťoligových Malženíc. Trojica Ujlaky, Kudlička a Kotlár podali znova výborné výkony.

Ohlasy po zápase

Peter Gaži: „V obrannej fáze sme pracovali dobre, súpera sme počas celého zápasu nepustili do šance. V útočne fáze sme sa prezentovali postupným útokom, ktorý bol proti hlbokému bloku súpera úspešný. Vytvorili sme si viacero gólových príležitostí, z ktorých sme dve premenili. Sebavedomie hráčov je aktuálne na dobrej úrovni, čo sa prejavuje na stále zlepšujúcom sa hernom výkone družstva.“