Spartak Trnava U19:

Vasiľ – Rusnák, Ujlaky (C), Ferenčík, Boledovič, Šarmír, Karhan, Kotlár (90. Kusý), Polák (61. Repa), Sabol (88. Kucharík), Kurej (46. Kudlička)

FK DAC 1904 Dunajská Streda U19:

Horváth - B. Szolgai (69. Kachpt), Lehotský, Szalma, Halo (81. Flašík), Bobrovský (C), M. Szolgai (69. Botló), Demjanovič, Ferleťák, Horvát (69. Beran), Kmeťo (55. Csóka)

Góly: 50. Kotlár, 63. Repa - 33. Ferleťák ŽK: Kotlár, Kudlička, Ujlaky, Šarmír - Szalma, Lehotský

Polčas: 0:1

Devätnástka prehrávala po prvom polčase najtesnejším rozdielom 0:1. Po výmene strán sa však starším dorastencom podarilo otočiť nepriaznivý vývoj zápasu a zvíťaziť 2:1. Otočke zavelil v 50. minúte Thomas Kotlár, ktorý sa stal hrdinom aj v nedeľňajšom zápase treťoligových Malženíc, kde ako striedajúci hráč strelil jediné dva góly zápasu. Okrem neho do stretnutia zasiahli aj Timotej Kudlička a Marek Ujlaky.

Peter Gaži: „V prvom polčase sme adresovali veľa finálnych prihrávok do pokutového územia súpera, v ktorom sme nemali správne postavenie, respektíve doplnenie. Naše šance sme nevyužili, naopak, inkasovali sme veľmi jednoduchý gól. Druhý polčas sme striedaniami upravili vrchnú trojku, čím sme chceli ešte viac posilniť ofenzívu. Takisto sme posunuli zónu bránenia bližšie k súperovej bráne a za 18 minút sme otočili zápas. Škoda, že sme následne nepridali aj tretí gól, zápas sme mohli dohrávať s väčším pokojom. Hráčov musím pochváliť, opäť ukázali správnu emóciu a túžbu po víťazstve. Z posledných štyroch zápasov sme tri vyhrali a jeden remizovali. Dobrú formu chceme potvrdiť v posledných dvoch kolách proti tabuľkovo nižšie postaveným súperom.“