FK Dukla Banská Bystrica U19:

Baláž - Kvietok (80. Poláček), Köröš (C), Svetlík, Jackuliak, Ždánsky, Kandala, Rusko, Klimpl, Varga (46. Horváth), Jaroš

Spartak Trnava U19:

Vasiľ – Rusnák, Ujlaky (C), Ferenčík, Boledovič, Šarmír (84. Šimek), Karhan, Kotlár (75. Kucharík), Repa (81. Bilčík), Kudlička (84. Slebodník), Polák (46. Sabol)

Góly: 66. Kudlička ŽK: Rusko, Kandala, Horváth - Šarmír, Kudlička, Vasiľ ČK: Sabol

Polčas: 0:0

Po bezgólovom prvom polčase uvidel krátko po výmene strán červenú kartu striedajúci Sabol. Trnavčania aj napriek početnej nevýhode dokázali skórovať a vďaka víťazstvu najtesnejším rozdielom 1:0 vezú z Banskej Bystrice všetky body. Starší dorast vyhral tri zo štyroch posledných zápasov a vďaka dobrej forme je v neúplnej tabuľke na piatom mieste.

Peter Gaži: „V prvom polčase sme boli aktívnejší ako súper, postupným alebo rýchlym útokom sme sa dostávali do poslednej tretiny ihriska, kde vznikalo viacero nebezpečných situácií. Tá najnebezpečnejšia bola od Karhana, ktorý nastrelil brvno. Druhý polčas ovplyvnila červená karta pre Sabola v 49. minúte. Od tohto momentu sme upravili rozostavenie a zamerali sa na defenzívu s tým, že sme chceli byť stále nebezpeční v rýchlych prechodoch do ofenzívy. Jedna takáto akcia nám aj vyšla a Kudlička strelil víťazný gól. Hráčov musím pochváliť za nasadenie, keď hlavne v druhom polčase išli do svojho maxima. Tak isto sú pozitívom aj prvé štarty mladších dorastencov Bilčíka a Slebodníka v kategórii U19.“