Kúdelčík - Kopásek (C), Jaššo, Mynář (63. Magát), Kukuč, Oravec (46. Straka), Javorček (90. Chyla), Šnajder, Bortoli (63. Bombík), Hroza (46.Mlynár), Prokop

Spartak Trnava U19:

Vasiľ – Rusnák (85. Caué), Ujlaky (C), Ferenčík (88. Kumpan), Boledovič, Šarmír (85. Šimek), Karhan, Kotlár, Repa (75. Polák), Kudlička, Sabol

Góly: 66. Straka, 82. Javorček - 27. Kotlár ŽK: Magát - Šarmír, Ferenčík

Polčas: 0:1

Po zápase na Slovane čakal starších dorastencov ďalší náročný zápas. Spartakovci pokračovali vo výbornom výkone a odmenou bol gól Kotlára. Domáci však po výmene strán dokázali aj s dávkou šťastia skóre otočiť a zvíťazili 2:1.

Peter Gaži: „Žilina v zápase dominovala v držaní lopty v ich obrannej a strednej zóne, ale do gólových príležitostí sme ich nepúšťali. Dobre sme pracovali s hĺbkou ihriska v obrannej fáze. Skóre zápasu sme otvorili gólom Kotlára. Tak isto sme prvý polčas nevyužili dve stopercentné šance. Prvú, po chybe Žiliny, druhú, po našej peknej akcii. Polčas sme mali vyhrávať o tri góly. Druhý polčas sme mali výbornú príležitosť po hlavičke Karhana. Následne Žilina vyrovnala po finálnej prihrávke z kraja, kde sme neskoro dostúpili hráča súpera. Za stavu 1:1 brankár hostil chytil dobrú strelu od Kudličku zvnútra pokutového územia. V závere sme inkasovali gól po strele zo štandardnej situácie. Napriek prehre má naša výkonnosť stúpajúcu tendenciu.“