Spartak Trnava U19:

Vasiľ – Rusnák, Ujlaky, Rojka, Boledovič – Karhan, Šarmír (82. Šimek), Kudlička – Kotlár (73. Repa), Kurej (73. Caué), Sabol (64. Polák)

Podbrezová U19:

Danko - Mielke, Straka, Hanes, Urgela, Tatar (88. Suchanovský), Luptá, Vasiľ (64. Dzurik), Belko (77. Kuhajdík), Šikula, Talakov

Góly: 78. Caué - 12. Talakov ŽK: Ujlaky, Karhan, Boledovič, Kudlička - Talakov, Tatar ČK: Ujlaky po 2. ŽK

Polčas: 0:1

Prvý inkasovaný gól síce znamenal prvú stratu bodov, ale starší dorastenci sú po treťom kole aj naďalej na čele. Spolu s víkendovým súperom zatiaľ jediní neokúsili trpkú chuť prehry. Vo vyrovnanom zápase išli hostia do vedenia v 12. minúte. Presne toľko minút pred koncom riadneho hracieho času vyrovnal striedajúci Caué. V hektickom závere mohli strhnúť vedenie na svoju stranu oba tímy, ale nikomu sa to nepodarilo, a preto sa zrodila remíza 1:1.

Peter Gaži: „V úvode zápasu sme inkasovali gól z pokutového kopu, ktorému predchádzala naša individuálna chyba. Prvý polčas bol súper viac v držaní lopty, v strednej zóne nás v istých úsekoch hry prečísloval, ale v našej obrannej zóne nebol nebezpečný. Druhý polčas sme pristúpili k zmene spôsobu bránenia, dôsledkom čoho sme boli viac kompaktnejší práve v strednej zóne. V útočnej fáze sme ukázali viac kvality na lopte, zvýšili súbojovosť a intenzitu, čo vyústilo do strelenia zaslúženého vyrovnávajúceho gólu. Po presnom zásahu sme nevyužili dobrú situáciu po hlavičke od Cauého. Pozitívum je, že počas 90 minút sme nepustili súpera k strele na bránu z hry, negatívom je zbytočná červená karta v závere zápasu.“