V ďalekom Katare sa síce rozbehli majstrovstvá sveta, ale futbal naživo je futbal naživo. Poslednú možnosť užiť si ho priamo na Štadióne Antona Malatinského ponúka trnavský Spartak, ktorý v dohrávke 16. kola Fortuna ligy privíta Zemplín Michalovce. Hrať sa bude vo štvrtok 24. novembra od 18:30 a bude to súťažná rozlúčka červeno-čiernych so sezónou.

Už pred poslednými dohrávkami je jasné, že Spartak obsadí po jesennej časti 3. miesto. Stále je však o čo hrať,lebo v prípade víťazstva si môže už aj matematicky v predstihu zabezpečiť postup do hornej časti tabuľky, kde sa bude po skončení základnej časti bojovať o medaily a pohárové miestenky.

Hráči by zaslúžili za dlhú sezónu slušnú rozlúčku so svojimi najvernejšími. Kto sa za takého považuje, mal by vo štvrtok prísť osobne na Štadión Antona Malatinského. Vstupenky je možné zakúpiť online na https://cityarena.maxiticket.sk/fc-spartak-trnava-vs-mfk-zemplin-michalovce-2022, prípadne vo fanshope Spartaka na štadióne alebo v pokladni na Športovej ulici hodinu a pol pred zápasom.

Stále je možné prísť do detského sektora prísť aj úplne zadarmo. Platí to pred deti do 14 rokov v sprievode mamičky alebo ak je to skupina v počte desať a viac detí. V oboch prípadoch stačí nahlásiť svoju účasť mailom na office@fcspartaktrnava.com a následne prísť pred zápasom na vstup A.

Znova sme rozoslali Červeno-čiernu poštu, takže si skontrolujte svoje poštové schránky, či v nej nenájdete obálku so spartakovskou pečiatkou. Obsahuje lístok na štvrtkový zápas a ak bude aktivovaný prechodom cez turniket, tak majiteľ automaticky získava desaťeurový voucher na nákup v klubovom fanshope. Navyše, ešte počas zápasu vyžrebujeme troch fanúšikov, ktorí vyhrajú klubové suveníry.

Podmienkou je okrem aktívnej účasti na zápase, vyhľadať počas prestávky v detskom sektore našu hostesku v klubovom drese, ktorá vyzbiera údaje potrebné pre žrebovanie a odovzdá voucher do fanshopu.