V sobotu budeme mať všetci poslednú šancu vidieť priamo na ihrisku v akcii odchádzajúcu legendu novodobého slovenského futbalu Martina Škrtela. Včera oficiálne oznámil, že po tejto sezóne skončí svoju úspešnú kariéru a zápas s Dunajskou Stredou bude jeho posledným, nielen v trnavskom drese.

„Nebude to len o mne, ale o celom mužstve. Skončili sme tretí, čo je pekný výsledok, hoci mohol byť ešte krajší. Vyhrali sme pohár a za celú sezónu si to tí chalani zaslúžia, aby sa ľudia prišli s nami rozlúčiť v čo najväčšom počte a všetci si to užili. Ja už som mal jednu rozlúčku s reprezentáciou a, bohužiaľ, tých ľudí si veľa nenašlo cestu na štadión. Ja by som bol nesmierne rád, keby to teraz bolo vo väčšom počte. Nielen ľudia z Trnavy, ale aj z okolia a iných miest, ktorí nejako prežívali moju kariéru, sledovali ju, a bol by som rád, keby ich bolo čo najviac.“

Martin Škrtel hrával v dresoch slávnych klubov, no nikdy sa netajil tým, že je fanúšikom Spartaka a práve sem by sa chcel vrátiť ukončiť svoju kariéru. Napriek tomu, že do veľkého futbalu vstúpil ako hráč Trenčína, prišiel do Spartaka a svoj verejný sľub splnil. To najmenej, čo môže na oplátku každý správny fanúšik urobiť preňho, je splniť mu jeho sen o rozlúčke pred plným štadiónom. Ukážme, že Martin je náš a Spartak je pre nás viac ako reprezentácia!