V klube prišlo po sezóne k viacerým personálnym zmenám. Nové tváre sme postupne predstavili hneď po svojom príchode, no niekoľkí hráči z minuloročného kádra nebudú v Spartaku pokračovať.

Na hosťovanie do druholigovej Petržalky odišli Alex Horvát, Oliver Burian a Štefan Molnár. Naopak, z hosťovania sa vrátili Matej Jakúbek, Gergely Tumma a Kristián Mihálek. Hosťovanie sa v Trnave skončilo Martinovi Gambošovi, ktorý sa vrátil do Žiliny.

Do konca sezóny mali v Trnave zmluvy Jakub Krč, Malkolm Moenza, Dijan Vukojevič a Theofanis Tzandaris. V ďalšej sezóne nebude pokračovať z rôznych dôvodov ani jeden z nich. „Ďakujem Spartaku veľmi pekne za príležitosť, ktorú som tu dostal a som skutočne vďačný, že som mohol byť jeho súčasťou. Je to niečo, na čo zostanem hrdý. Ďakujem fanúšikom, od ktorých sme cítili podporu počas zápasov bez ohľadu na to, či sme hrali doma alebo vonku. Prajem všetkým len to najlepšie, veľa šťastia a sľubujem, že vás budem aj v budúcnosti sledovať,“ povedal na rozlúčku Malkolm Moenza.

Stále platnú zmluvu má Marko Tešija, ktorý rokuje s klubom o ďalšej budúcnosti. Alex Sobczyk sa už na rozviazaní kontraktu so Spartakom Trnava dohodol.

Po sezóne sa skončili kontrakty skúseným Matúšovi Turňovi a Ľubošovi Kamenárovi, no Spartak sa s nimi dohodol na ďalšej spolupráci a budú v klube pokračovať do konca sezóny.