Len v piatok spustil FC Spartak Trnava predaj lístkov na virtuálny zápas a už dnes predaných toľko lístkov ako na skutočný tohtosezónny zápas medzi Spartakom Trnava a Senicou, ktorý videlo 1809 divákov.
Fanúšikovia Spartaka dokazujú, že svoj klub neopúšťajú ani v najťažších chvíľach a kupujú si lístky, hoci na zápas nebudú môcť prísť. Väčšina z nich neostáva pri jednom lístku, ale kupujú ich viac. Podpora prichádza aj bývalých hráčov, či trénerov, najmä z majstrovskej sezóny 2017/2018, ale aj z úspešnej éry v deväťdesiatych rokoch minulého storočia. Bokom neostal ani štvornásobný najlepší futbalista Slovenska Martin Škrtel, ktorý sa netají tým, že odjakživa patrí medzi fanúšikov červeno-čiernych.
„Vyjadrujem uznanie a obdiv nad krokom, ktorý sa rozhodli fanúšikovia urobiť. Svedčí to o tom, akých oddaných fanúšikov Spartak má a ako milujú svoj klub. Futbalové kluby to momentálne nemajú jednoduché a každá takáto pomoc je skvelá a zaslúži si uznanie,“ povedal aktuálne hráč tureckého klubu Istanbul Basaksehir. Aby neostalo iba pri slovách, sám zakúpil rovnú stovku lístkov. „Táto myšlienka ma oslovila, a preto som si aj ja zadovážil vstupenky na tento zápas a verím, že sa nám ho spoločne podarí vypredať. Chcel by som zaželať vám všetkým veľa šťastia a verím, že tá situácia sa čoskoro zlepší a čoskoro budeme môcť vypredať aj reálny zápas, nielen takýto virtuálny,“ povedal bývalý hráč Liverpoolu v odkaze, ktorý poslal fanúšikom Spartaka.


Klub zároveň aj touto formou ďakuje za pretrvávajúcu podporu od partnerov, ktorí sa ani v tomto období od klubu neodvrátili.

Predaj pokračuje ďalej a každý si môže podľa vlastných možností kúpiť lístok na virtuálny zápas. Pre tieto účely klub zriadil transparentný účet SK5709000000005169578281, na ktorý je možno poslať čiastku bezhotovostne alebo vkladom na účet (platba je neanonymná). Fanúšikovia môžu prispieť kúpou symbolický lístka v hodnote 9 €, pričom je možné prispieť ľubovoľnou sumou, ale aj kúpiť neobmedzený počet lístkov. V správe pre príjemcu treba uviesť - sponzorský dar a meno a priezvisko - a následne odoslať e-mail na adresu vstupenky@fcspartaktrnava.com, aby mohol klub spárovať platbu a zaslať prispievateľovi malú pozornosť.

Malou náplasťou bude pre všetkých priaznivcov vysielanie ligového zápasu spred dvoch rokov, keď Spartak Trnava zdolal 7. apríla Slovan 1:0 a urobil tak rozhodujúci krok k zisku titulu. Zápas sa bude vysielať v sobotu 11. apríla od 20. hodiny prostredníctvom oficiálnych klubových kanálov cez youtube a facebook. Napriek tomu, že fanúšikovia už vedia výsledok, isto si prvý z pamätných zápasov počas Veľkonočného víkendu vychutnajú opäť.